سوالات متداول
– سبزیکو به کدام مناطق ارسال دارد؟
پاسخ: سبزیکو به تمام نقاط  شهر تهران ارسال دارد.

– روش ارسال سفارشات به چه صورت می‌باشد؟
پاسخ: در شهر تهران ، ارسال سفارشات در روزهای کاری در دو بازه زمانی صورت می گیرد، بازه اول  از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و بازه دوم از ساعت ۱۵ الی ۱۸ صورت می‌گیرد. فعلا ارسال برای روزهای تعطیل امکان پذیر نیست .

– شرایط ارسال رایگان سبدهای خرید چیست؟
پاسخ: در شهر تهران برای سفارش‌های بیش از ۱۵۰٫۰۰۰ تومان ارسال رایگان و برای سفارشات کمتر از ۱۵۰٫۰۰۰ تومان، ۸۰۰۰ تومان هزینه‌ی حمل شامل می‌شود.

– دوست دارم خرید کنم اما هنوز به خرید اینترنتی اطمینان ندارم ، آیا سایت واقعی است؟ واقعاً کالا برایم ارسال می‌شود؟ من فقط این سفارش را گذاشتم تا ببینم شما واقعی هستید یا نه؟
پاسخ: کار ما در سبزیکو فروش محصولات تازه است ، تیم ما از تجربه بالایی در زمینه پخش و فروش مواد‌غذایی در سراسر ایران برخوردار است. نماد اعتماد الکترونیک یکی از مجوز های سایت های اینترنتی برای کسب و کار است .

– حداقل میزان سفارش در سبزیکو چقدر است؟
پاسخ: حداقل میزان سفارش بسته به دلخواه شما می‌باشد.

– چه زمانی می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟
پاسخ: شما در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و ۷ روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت نمایید. ارسال در بازه‌های زمانی که شما هنگام ثبت سفارش انتخاب خواهید کرد صورت می‌گیرد.

– از وضعیت سفارشی که ثبت کردم چگونه می‌توانم مطلع شوم؟
پاسخ: سبزیکو با ارسال ایمیل وضعیت سفارش شما را به اطلاعتان می‌رساند. همچنین می‌توانید از بخش «حساب کاربری من» در نوار پایینی سایت، وارد بخش سفارش‌های خود شوید و وضعیت سفارش را مشاهده نمایید. در صورت لزوم هم می‌توانید از طریق تماس با واحد امور مشتریان ( ۰۲۱۲۲۱۱۲۴۰۱) اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

– بعد از نهایی شدن سفارش، با من تماس نگرفتند یعنی سفارش من ثبت نشده است؟
پاسخ: خیر، تلاش ما در حذف تماس‌های غیر‌ضروری است، تنها در خرید اول برای تایید مشخصات کاربری شما تماس صورت می‌گیرد.

– بعد از ثبت سفارش باید با سبزیکو تماس بگیرم؟
پاسخ: خیر، بعد از ثبت سفارش به صورت خودکار برای شما ایمیل ارسال خواهد شد و در صورت نیاز کارشناسان واحد امور مشتریان با شما تماس خواهند گرفت.

– جمعه ها و روزهای تعطیل هم ارسال دارید؟
پاسخ: فعلا خیر ولی به محض مهیا شدن امکان سرویس دهی در روزهای تعطیل اطلاع رسانی خواهد شد.

– اگر کالایی مشکل داشت، یا خراب بود چه کاری انجام دهم؟
پاسخ: یکی از شعار‌های ما در سبزیکو گارانتی بازگشت کالاست. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با واحد امور مشتریان (۰۲۱۲۲۱۱۲۴۰۱) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

– آیا سبزیکو در سایر شهرها شعبه دارد؟
پاسخ: ما هیچ‌گونه نمایندگی و یا شعبه‌ای در بقیه شهرها نداریم .
– استفاده از کارت تخفیف و هدیه به چه صورت است و از کجا می توانم آن را تهیه کنم؟
پاسخ: کارت‌های تخفیف و هدیه‌ سبزیکو دارای کدی‌ست که با درج آن در کادر مربوطه، مبلغ کارت از فاکتور کسر می‌گردد. این کارت‌ها به صورت هدیه و در شرایط ویژه به مشتریان از روش‌های مختلف اهدا می‌شود.

– کالای مورد نظرم را در سایت پیدا نکردم می توانید راهنمایی‌ام کنید؟
پاسخ: نوار جستجو اولین راه برای پیدا کردن کالای مورد نظرتان است. با تایپ کالای مورد نظر در نوار جستجو می‌توانید آن را پیدا کنید. شیوه دیگر منوی اصلی سایت است.
بنر‌ها و تصاویری که زیر منو آمده است نیز راهی‌ست برای دسترسی آسان شما به کالاها و با کلیک بر روی آن وارد صفحه کالای مربوطه می‌شوید.

– آیا سبزیکو فروش ویژه و یا اجناس تخفیف خورده دارد؟
پاسخ: بله، در صفحه اول سایت  گروهی جدید از کالاها وارد فروش ویژه می‌شوند. همچنین می‌توانید فروش ویژه و یا تخفیف‌های دوره‌ای را از طریق شبکه‌های اجتماعی سبزیکو دنبال کرده و یا از طریق ایمیل و پیامک (اس ام اس) دریافت کنید.

– آیا فاکتور ارسال می‌کنید؟
پاسخ: بله، برای تمام سفارشات همراه با کالا فاکتور ارسال می‌شود.

– آیا می‏‌توانم سفارش خود را در روز و ساعت معینی تحویل بگیرم؟
پاسخ: بله، شما می‌توانید روز و ساعت ارسال کالا را خودتان انتخاب نمایید.